ثبت شرکت


ثبت شرکت

 

آنچه بیشتر از هر موضوعی برای صاحبین کسب و کارها اهمیت دارد، ارتقای پیشینه و وسعت دادن به آن است. بی شک به رسمیت شناختن حوزه کاری ما توسط افراد و همینطور قانون باعث می شود گام اولیه را محکم تر و ماندگارتر برداریم.

حرفه، به مشابه کودکی است که می بایست با دقت، تدبیر و دانش حرفه ای آن را رشد دهیم. عیان است هر کوتاهی و ساده انگاری هر چند سطحی نتایج مثبتی را در این روند به همراه ندارد.

این کودک برای ورود قدرتمند به اجتماع نیازمند هدایت است. هویتی که قوانین به او می دهند و او می بایست از آن حراست کند. هویتی به اسم شناسنامه، روالی که شخص حقیقی و به دنبال آن اثرات حقوقی آن طی می کند بی شباهت به مسیری که شخص حقوقی باید از آن گذر کند نیست.

شرکت، این شخص مقتدر حقوقی، نیازمند اصالت است واین اصالت بعد از طی مراحل و مناسبات از جانب مقام ذیصلاح، به او اعطا میگردد.

یک مجموعه تجاری دارای شخصیت کاملا مستقل است و این عنصر جدا نشدنی می بایست گام به گام توسط صاحبین امور و افراد کاملا متخصص به آن منتصب شود.

ما در مجموعه سایا تدبیر با بکارگیری دانش برجسته ترین اساتید این حوزه و متخصصین جزئی نگر، در تلاش هستیم هر آنچه در راستای پیشبرد اهداف صاحبین مشاغل الزامی است نه تنها از طریق مشاوره تخصصی بلکه در مقوله اجرایی در اختیار تجار و افرادی که به تازگی به جرگه ی هویت سازی و رشد کسب و کار خود پیوسته اند، فراهم آوریم. در این شرایط ما سعی می­کنیم خدماتی ارائه دهیم در جهت افزایش درآمد، جلوگیری از عدم شناخت ظرفیت­های موجود در یک فعالیت و ایجاد آگاهی برای رقابت در حوزه مرتبط که به رشد مالی و افزایش سطح کیفی واجدین شرایط ختم می­شود.

مدیران موفق با تدبیر کار می کنند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *